Doprava

Dodací a přepravní podmínky fa ATANER
Dodací lhůta
Zboží, které má společnost na skladě, se expeduje do 5 pracovních dnů od potvrzení objednávky. V případě, že objednané zboží nebude na skladě nebo je nebude možné expedovat do 5 dnů, oznámí prodávající předpokládaný termín dodání nebo nabídne jiný srovnatelný výrobek. V případě, že objednané zboží není skladem, je lhůta dodání zpravidla delší, a to do 2 týdnů. V tom případě si však vyžádá odsouhlasení kupujícího. Zboží se považuje za dodané doručením na adresu, kterou zákazník uvedl v objednávce.

Dodání
Přepravce PPL , DPD a Česká pošta dodá "Balík do ruky", „Balík na poštu“ zpravidla do dvou pracovních dnů po dni podání. Pokud nebude adresát zastižen, adresátovi zanechá písemnou výzvu k vyzvednutí zásilky a zásilku uloží na poště. Zásilka se zbožím obsahuje vždy daňový doklad a návod k použití výrobku.

Převzetí zboží
Zákazník je povinen prohlédnout si zboží bezprostředně při jeho převzetí. Pokud je zjištěno mechanické poškození obalu výrobku, je zákazník za přítomnosti dopravce povinen zkontrolovat stav zboží, a v případě poškození vyhotovit záznam o poškození zásilky a nechat si tuto skutečnost potvrdit dopravcem. Na základě vyhotoveného záznamu bude zákazníkovi poskytnuta přiměřená sleva nebo dodán nový výrobek. Zákazník má také právo od smlouvy odstoupit. Na pozdější reklamace způsobené vinou dopravy pak nelze brát zřetel a budou zamítnuty.

Osobní odběr
Zboží je zákazníkovi rezervováno po dobu 3 pracovních dnů od výzvy k odběru zboží. Zákazník má právo si zboží před uzavřením kupní smlouvy prohlédnout. V případě osobního odběru zboží na prodejně dodavatele se kupní smlouva považuje za uzavřenou až zaplacením celé kupní ceny a převzetím zboží zákazníkem.

Cena poštovného a balného
Objednané zboží posíláme v rámci České republiky Českou poštou od 150,-kč, Českou poštou na dobírku od 180,-kč, přepravní službou PPL od 150,-kč, zásilkovna 90,-Kč. Objednávky nad 5 000 Kč mají po celé ČR dopravu zdarma. V rámci Slovenské republiky posíláme objednané zboží přepravní službou DPD pouze zboží zaplacené předem převodním příkazem od 350,-kč.  

Postup v případě nevyzvednutí zásilky
V případě nevyzvednutí zásilky zákazníkem bude v následující objednávce účtováno poštovné dle aktuálního ceníku dopravy, kterou si zvolil v objednávce. Při opakovaném nevyzvednutí zásilky bude účtováno 2x poštovné dle aktuálního ceníku a zásilka bude odeslána pouze v případě zaplacení objednávky předem.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.